Hilti Kapsül İçeriği ve Kullanımı

4 sene önce tarafından yazılmıştır.

cinsel-sorunlarCinsellikte problem yaşayan çiftler eğer çözüm bulunmazsa bir süre sonra sosyal ve iş hayatlarında da sorun yaşayabilirler. Kısa süre sonra kişiler arası iletişimsizliğin de sebebi olabilen cinsel sorunların önüne geçmek için geç kalınmamalıdır. Erken boşalma, isteksizlik gibi problemleriniz varsa Hilti Kapsül sorunlarınızı gidermede size yardımcı olabilir.

Caterpillar Mantar: Cinsel fonksiyonlarında bozukluk yaşayan bireylerde tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Düşük libido sorununa çözümdür. Sperm sayısını arttırıcı özelliğe sahiptir.

Acanthopanax: Kadın ve erkeklerde cinsel performansı arttırmak için bir afrodizyak olarak kullanılmıştır. Yapılan deneylerde erkek üreme yeteneklerini olumlu yönde etkilemiş ve kısırlık için bir tedavi yolu açmıştır. Yorgunluk veya enerji sorunlarını gidermiştir.

Epimedium: Hilti içeriğinde bulunan en önemli bitkidir. Afrodizyak olarak kullanılır. Erkeklerde iktidarsızlık, erken boşalma, cinsel işlev bozuklukları, yorgunluk gibi sıkıntılı durumlarda başarılı bir tedavi olarak kullanılmaktadır. Ayriyeten hafıza kaybı, yüksek tansiyon, kalp hastalığı, karaciğer hastalığı, bronşit, eklem ağrıları, HIV/AIDS, osteoporoz gibi sağlık sorunlarında da kullanılabilmektedir.

Wolfberry Meyve: Portakaldan yüzlerce kat daha fazla C Vitamini içerir ve yüksek derecede kuvvet vericidir. Cinsel iktidarsızlık ve büyüme hormonlarına iyi gelir. Kalp ve kalp basıncına faydası vardır.

 Ginseng: Genel bir takviyedir. Yani genel olarak bütün vücudu kuvvetlendirir ve bütün vücut sistemlerini düzene sokar.  Konsantrasyon eksikliğini gidermek için büyük bir yardımcıdır. Cinsel performansı ve sperm sayısını arttırıcı özellik göstermiştir.

Safran: Sinirleri uyarıcı etkisi ile vücuda dinçlik ve kuvvet verir. Sinir zayıflığını giderir ve kokusunda yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir etki vardır. Uyarıcı etkisi ile cinsel istekliliği arttırır.

Çin Küsküt Tohum: Erkeklerde kısırlık tedavisinde, libido yükseltmede, sperm sayısını ve hareketliliğini arttırmada kullanılır. Cinsel yaşlılığı geciktirir ve spermlerde oksidasyonla meydana gelen hasarları da tedavi eder. Hilti Performans Arttırıcı, içeriğinde bulunun tüm bitkiler sayesinde cinsel hayatınızdaki sorunları gidermede sizlere yardımcı olacaktır. Cinsel aktiviteden 15 dakika önce bol suyla tüketmeniz beklentilerinize cevap vermesine olanak sağlayacaktır.

HİLTİ 9'LU KAPSÜL İLE DAHA UZUN GECELER
Erkeklerde cinsel performansın artmasını sağlar. Ereksiyon problemi yaşayan kişilerin de kullanması tavsiye edilir. Birçok erkeğin en büyük sorunu olan erken boşalmayı da belli bir süre içerisinde önleyebilir. Bir kutu içerisinde 9 adet kapsül bulunmaktadır.

Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik | İade Sözleşmesi

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?