Hilti Kapsül ve Erken Boşalma Sorunu

5 sene önce tarafından yazılmıştır.

Hilti Kapsül, Partnerler arasındaki cinsel ilişki bozukluğunun önemli nedenlerinden biri olan erken boşalma erkeklerin %80’ninin şikayetidir. Bazı mutlu beraberlikistatistikler erken boşalma yaşının 27 ile 34 arasında olduğunu göstermekte.

Amerikan Psikiyatri Birliği göre, erken boşalma “ya da kısa bir süre penetrasyon sonra ve kişinin istediği önce, önce en az cinsel uyarılma ile sürekli veya tekrarlayan boşalma …” olarak tanımlanır Basitçe, PE bir erkek sık sık kendisi veya ortağı ya da kısa bir süre ortağı ile çiftleşme öncesi, ya istediği daha erken cinsel ilişki bir durumdur. Erken boşalma da erken boşalma olarak bilinir.

Bu ne ortak uygun bir şekilde cinsel ilişki zevk verir gibi erken boşalma bir adam ve onun ortağı için işaretlenmiş sıkıntı ya da kişiler arası zorluk neden olur. Adam çünkü onun ortağı eşit cinsel zirveye ulaşmak mümkün olmadığı için memnun ise daha uzun bir süre için cinsel temas keyifli hissi uzatmak için yetersizlik memnuniyetsizliği hissediyor.

Bu onların erkeklik soru ve cinsel performans güven kaybetmeye PE yaşıyoruz erkekler için de yaygındır. Onlar bir ortak daha da adam üzücü korkusuyla sessizce acı ya da sorunu çözmek için eşlerinin görünen isteksizliği de hayal kırıklığı olabilir iken düzenli yaşamak hayal kırıklığı ve aşağılama dereceye kadar yanlış hissedebilirsiniz.

Hilti Sipariş

Ancak, birçok erkek zaman zaman cinsel ilişki sırasında erken boşalma deneyim, ama sürece sık sık olmaz gibi, endişe adam için hiçbir neden yoktur. PE için nitelendirir süre Ancak erkekler farklı cinsel karşılaştığında sırasında farklı zamanlarda boşalmak olması son derece tartışmalı bir konu sayesinde olmuştur. Bilim adamları ve araştırmacılar şimdi adam hakkında 120 saniye veya vajinal penetrasyon sonra 2 dakika içinde orgazm elde olan bir durum olarak erken boşalma tanımlar. Diğerleri boşalma öncesi erken olduğu az 8 ila 15 bindirmeler göz önünde, penis bindirmeler sayısını belirtin. Dedi bu daha düzenli olarak meydana gelirse, o zaman PE muzdarip olabilir.

HİLTİ 9'LU KAPSÜL İLE DAHA UZUN GECELER
Erkeklerde cinsel performansın artmasını sağlar. Ereksiyon problemi yaşayan kişilerin de kullanması tavsiye edilir. Birçok erkeğin en büyük sorunu olan erken boşalmayı da belli bir süre içerisinde önleyebilir. Bir kutu içerisinde 9 adet kapsül bulunmaktadır.

Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik | İade Sözleşmesi

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?